Ceiling lamp BELUCI 2 black - Bodová svítidla
Sol-SL.1115 detail výrobku
| Kolekce BELUCI zahrnuje držáky, stropní svítidla a lustry, které hledá každý, i když o tom ještě neví. To vše díky jejich funkčnosti, kvalitě zpracování a minimalistické, ale přesto univerzální formě. Kolekce BELUCI si bere to nejlepší z loftového a industriálního stylu. Robustní ocel, tvar připomínající drát a jednoduché, symetrické svítidlo jsou inspirovány průmyslovými svítidly, ale jsou dostatečně subtilní, aby tvořily harmonickou kombinaci i s mnoha dalšími styly. Svítidla BELUCI jsou k dispozici ve variantách s jedním, dvěma, třemi nebo dokonce pěti světelnými body. Vyberte si tu nejlepší variantu pro svůj interiér a neváhejte se rozhodnout pro celé sady! Kombinací několika svítidel z této kolekce dosáhnete zajímavého vizuálního efektu, který ocení každý milovník moderního designu. | |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 270 mm |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 170 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Plafond |
| Rozměr stínidla | 10/11 cm |
| Rozměry podhledu | 8/8/3 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 1453.5 |
| Typ svítidla | Stropní světlo 2 [eng] |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodavatel 4 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
980 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 273 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 273 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
