Ceiling lamp MASSIMO white - Stropní a nástěnná
Sol-SL.1045 detail výrobku
| Massimo je kolekce moderních stropních a nástěnných svítidel. Nejlépe se hodí do místností, kde je žádoucí spíše lehké, mírně kouřové osvětlení. Svítidla Massimo využijete jak ve skandinávských, tak v ultramoderních interiérech. Jejich určení je více než jedno - dobře se jim bude dařit v kuchyni, na chodbě, a dokonce i v ložnici. Chromovaný panel je zajímavým detailem, díky němuž tyto moderní lampy vynikají na pozadí ostatních kolekcí. | |
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 15 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 650 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 500 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Plafond |
| Síla tradiční žárovky | max. 60 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 5958.33 |
| Typ svítidla | Plafon |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodavatel 2 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 186 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 839 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 839 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
