Rivas LED 2 - Koupelnová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Zrcadlo s vestavným LED osvětlením. Má funkci paměti posledního nastavení, dotykový stmívač a vypínač. IP44, vhodné také do vlhkých prostor jako je koupelna nebo WC. |
|
| S vypínačem | |
| Se stmívačem | |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 44 |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-84032 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý / satén |
| Materiál | zrcadlo / sklo |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | LED 12 W |
| Délka | 500 mm |
| Výška | 610 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Světelný tok | 650 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 33 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 856 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 320 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 320 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-84033 detail výrobku
| Barva | satén |
| Materiál | zrcadlo / plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Výkon | LED 10 W |
| Hloubka | 24 mm |
| Průměr | 550 mm |
| Světelný tok | 600 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 088 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 610 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 610 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. GL-84034 detail výrobku
| Barva | satén |
| Materiál | zrcadlo / plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Výkon | LED 16 W |
| Hloubka | 24 mm |
| Průměr | 750 mm |
| Světelný tok | 970 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
