Rivas LED - Koupelnová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Zrcadlo s osvětlením. Díky přepínači lze nastavit teplotu barvy svícení na 2700K/4000K nebo 6500K. Svítidlo má také dotykový stmívač, kterým lze ztlumit jas svícení, funkce paměti posledního nastavení. |
|
| S vypínačem | |
| Se stmívačem | |
| Materiál | zrcadlo / kov |
| Barva světla | 2700/4000/6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 10 W |
| IP krytí | 20 |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-84035 detail výrobku
| Barva | nikl / satén |
| Hloubka | 28 mm |
| Průměr | 500 mm |
| Světelný tok | 518 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 29 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 168 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 710 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 710 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-84036 detail výrobku
| Barva | nikl / satén |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Hloubka | 28 mm |
| Světelný tok | 512 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 27 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 088 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 610 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 610 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. GL-84037 detail výrobku
| Barva | nikl / bílá |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 28 mm |
| Světelný tok | 517 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 17 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 168 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 710 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 710 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. GL-84038 detail výrobku
| Barva | matná černá |
| Délka | 520 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 485 mm |
| Světelný tok | 532 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 22 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 456 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 070 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 070 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
