Rela - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
|
Elegantní stolní lampička vyrobená z keramiky a textilního stínidla. Skvěle se hodí do obývacích pokojů, ložnic i předsíní k dotvoření příjemné atmosféry. Se závitem E14. Žárovky nejsou součástí balení. Délka kabelu 130 cm. |
|
| S vypínačem | |
| Materiál | keramika / textil |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 315 mm |
| Průměr | 175 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. GL-21733AS detail výrobku
| Barva | bílá / popel |
| Záruka | 2 roky |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
441 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 551 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 551 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-21733CU detail výrobku
| Barva | matná bílá / kari |
| Záruka | 2 roky |
Sklad dodavatel 48 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
441 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 551 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 551 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. GL-21733S detail výrobku
| Barva | černá |
| Záruka | 2 roky |
Sklad dodavatel 33 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
441 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 551 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 551 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. GL-21733W detail výrobku
| Barva | bílá |
| Záruka | 2 roky |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
441 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 551 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 551 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
