ERSTE LED PIR E27 12W NW - LED žárovky
STR-04768 ERSTE LED PIR E27 12W NW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát / hliník |
| Objímka | E27 |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 12 W |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 126 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Světelný tok | 1230 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 6685 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
124 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 138 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 138 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
