ERSTE LED PIR E27 7W NW - LED žárovky
STR-04767 ERSTE LED PIR E27 7W NW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát / hliník |
| Objímka | E27 |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 7 W |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 119 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Světelný tok | 810 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 5942 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
114 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 127 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 127 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
