OLGA LED D 18W BLACK CCT - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
Přepínání bílé barvy 3000K/4500K/6500K U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. Velmi tenké svítidlo , které je možno zapustit jak do podhledů, tak montovat i na pevný strop. Výhodou je nastavení bílé barvy pomocí přepínače -teplá bílá, neutrální bílá, studená bílá. (uvedená barva 4500K je jen jedna ze tří možností) |
STR-04410 OLGA LED D 18W BLACK CCT detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast / polykarbonát |
| Barva světla | 4500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 18 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 217 mm |
| Výška | 17 mm |
| Hloubka | 217 mm |
| Světelný tok | 1790 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 988 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
381 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 423 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 423 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
