OLGA LED C 12W WHITE CCT - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
Přepínání bílé barvy 3000K/4700K/6500K U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. Velmi tenké svítidlo , které je možno zapustit jak do podhledů, tak montovat i na pevný strop. Výhodou je nastavení bílé barvy pomocí přepínače -teplá bílá, neutrální bílá, studená bílá. (uvedená barva 4500K je jen jedna ze tří možností) |
STR-03767 OLGA LED C 12W WHITE CCT detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast / polykarbonát |
| Barva světla | 3000/4600/6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 167 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 167 mm |
| Světelný tok | 1160 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 1701 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
305 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 339 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 339 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
