ADRES LED 0,18W CW - Zahradní svítidla
STR-04372 ADRES LED 0,18W CW detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | chrom-lesklý / bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 0,18 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 240 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Světelný tok | 3 x 1 lm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 70 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 382 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
286 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
