HOMER LED 0,12W CW - Zahradní svítidla
STR-03616 HOMER LED 0,12W CW detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý / bílá |
| Materiál | nerez / plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | 0,12 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 240 mm |
| Výška | 260 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Světelný tok | 2 x 1,5 lm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 70 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
419 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 466 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 466 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
