MARKUS LED C 12W NW - Průmyslová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03511 MARKUS LED C 12W NW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 62 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Světelný tok | 1020 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 922 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
200 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 222 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 222 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
