MARKUS LED C 7W NW - Průmyslová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03510 MARKUS LED C 7W NW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 7 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 62 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Světelný tok | 560 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 873 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
172 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 191 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
