TRACK 1M BLACK - Lištový, kolejnicový system osvětlení
STR-02437 TRACK 1M BLACK detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / měď / plast |
| Napětí | 240 V |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hloubka | 36 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 2182 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
