TRACK 1M WHITE - Lištový, kolejnicový system osvětlení
STR-02436 TRACK 1M WHITE detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník / měď / plast |
| Napětí | 240 V |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hloubka | 36 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 2101 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
