Bareg white - Kuchyňská svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Svítidlo je celé vyrobeno z plastu v bílé barvě a má zabudovaný LED světelný zdroj. Teplotu světla lze měnit pomocí klasického nástěnného vypínače: dle aktuální potřeby si můžete zvolit mezi teplým a přirozeným bílým světlem. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000/4000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-78007 detail výrobku
| Výkon | LED 4 W |
| Délka | 310 mm |
| Šířka | 20 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Světelný tok | 400 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
218 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 279 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 279 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Rab-78008 detail výrobku
| Výkon | LED 8 W |
| Délka | 590 mm |
| Šířka | 20 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Světelný tok | 800 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
257 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 329 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 329 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Rab-78009 detail výrobku
| Výkon | LED 12 W |
| Délka | 890 mm |
| Šířka | 20 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
311 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 399 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 399 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Rab-78010 detail výrobku
| Výkon | LED 16 W |
| Délka | 1190 mm |
| Šířka | 20 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Světelný tok | 1600 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
342 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 439 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 439 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Rab-78011 detail výrobku
| Výkon | LED 20 W |
| Délka | 1490 mm |
| Šířka | 20 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
389 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 499 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 499 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
