Arvid LED - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
|
Lampička Arvid je vyrobena celá z plastu. Rameno lampy je tenké, nahoře zahnuté a zakončené čtvercovou hlavicí lampy se zaoblenými rohy. Základna zároveň slouží jako držák na mobilní telefon a psací potřeby, takže lampa efektivně pomáhá udržovat pořádek na pracovním stole. Svítí neutrální bílou barvou - 5000K. |
|
| Se stmívačem | |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 5000 K |
| Napětí | 5 V |
| Výkon | LED 6 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 370 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Světelný tok | 300 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-74244 detail výrobku
| Barva | zelená / bílá |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
389 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 499 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 499 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Rab-74245 detail výrobku
| Barva | růžová / bílá |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
389 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 499 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 499 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
