Vivter LED - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
|
Rameno lampy je tenké, válcovitého tvaru, zakončené flexibilní hlavicí ve tvaru donutu. Konstrukce se směrem dolů rozšiřuje, a kulatá část, která slouží jako základna, obsahuje pohyblivý slídový materiál – tuto část lze zapínat samostatně. Lampa umožňuje RGB osvětlení, díky čemuž může slídová výplň svítit v široké škále barev. Lampu je možné stmívat, nastavovat RGB škálu barev. Svítí neutrální bílou barvou. |
|
| Se stmívačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 5 V |
| Výkon | LED 4 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 470 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Světelný tok | 220 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
1. Rab-74248 detail výrobku
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
545 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 699 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 699 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
