TUNE BROWN 3XGU10 - Koupelnová svítidla
Tkl-16148 detail výrobku
| TUNE_BROWN TUNE_BROWN je moderní řada stropních svítidel, která kombinuje minimalistickou formu s hřejivou, elegantní povrchovou úpravou. Válcová stínidla v matné hnědé barvě zdobená jemným rýhováním vnášejí do interiéru útulný a stylový nádech, zatímco černá štíhlá základna dodává interiéru moderní nádech. Bodová svítidla jsou plně nastavitelná, což umožňuje přesné nasměrování světla podle individuálních potřeb - ideální pro osvětlení vybraných zón, vytvoření nálady nebo zvýraznění designových prvků. TUNE_BROWN se skvěle hodí jak do domácích interiérů, jako je obývací pokoj, kuchyně nebo chodba, tak do komerčních prostor - kanceláří, galerií nebo showroomů. Je funkční i stylový a podtrhne charakter každého prostoru. | |
| Materiál | kov |
| Počet světelných zdrojů | 3 |
| Počet světelných sekcí | 3 |
| Zdroj světla | GU10 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Barva rámu | BLACK |
| Barva stínidla | Hnědá |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo|Nástěnné svítidlo |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 10W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Styl lampy | Moderní |
| Rozdělení světelné části | 3/3 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 2 roky |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Další funkce | Možnost změny úhlu osvětlení |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| CRI | Nepoužije se |
| Další informace | Počet světelných sekcí může měnit elektrikář s kvalifikací SEP. |
| Úhel rozložení světla | 360˚ |
| Délka lampy | 220 mm |
| šířka lampy | 660 mm |
| výška lampy | 175 mm |
| Délka krabice | 0 mm |
| Šířka krabice | 0 mm |
| Výška boxu | 0 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,982 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,982 kg |
| Přední barva | Hnědá |
| Životnost LED | Nepoužije se |
Sklad dodavatel 933 ks, dodání 4-7 prac. dnů
Supercena
1 343 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 580 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 580 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
