TUNE BROWN 2XGU10 - Koupelnová svítidla
Tkl-16147 detail výrobku
| TUNE Stropní svítidla TUNE jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a funkční osvětlení s minimalistickým charakterem. Díky svému elegantnímu rýhovanému tvaru připomínajícímu štíhlou trubku slouží nejen jako zdroj světla, ale také jako stylový dekorativní prvek interiéru. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, k dispozici ve třech velikostech a v klasických barvách bílé a černé, nově je v nabídce i hnědá verze. Kolekce TUNE zahrnuje jak svítidla pro povrchovou montáž, tak bodová svítidla pro montáž na kolejnice, což umožňuje široké využití v různých typech prostor - od bytů a domů až po kanceláře nebo komerční interiéry. Díky univerzálnímu a decentnímu designu a charakteristickému drážkování najdou svítidla TUNE své dokonalé místo v moderních i klasických uspořádáních a spojují estetiku a funkčnost. | |
| Materiál | kov |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| Počet světelných sekcí | 2 |
| Zdroj světla | GU10 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Barva rámu | BLACK |
| Barva stínidla | Hnědá |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo|Nástěnné svítidlo |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 10W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Styl lampy | Moderní |
| Rozdělení světelné části | 2/2 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 2 roky |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Další funkce | Možnost změny úhlu osvětlení |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Další informace | Počet světelných sekcí může měnit elektrikář s kvalifikací SEP. |
| Úhel rozložení světla | 360˚ |
| CRI | Nepoužije se |
| Délka lampy | 220 mm |
| šířka lampy | 440 mm |
| výška lampy | 175 mm |
| Délka krabice | 100 mm |
| Šířka krabice | 308 mm |
| Výška boxu | 61 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,632 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,632 kg |
| Přední barva | Hnědá |
| Životnost LED | Nepoužije se |
Sklad dodavatel 431 ks, dodání 4-7 prac. dnů
Supercena
881 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 037 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 037 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
