Demir - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní stropní LED svítidla vyrobená z kovu a plastu v kombinaci černé, zlaté a bílé barvy. Jsou vhodná do obývacích pokojů, předsíní a ložnic. LED zdroj je zabudovaný a není možné ho měnit. Svítidla svítí neutrální bílou barvou. |
|
| Barva | černá / zlatá / bílá |
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-71396 detail výrobku
| Výkon | LED 16 W |
| Délka | 410 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 45 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
623 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 799 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 799 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Rab-71397 detail výrobku
| Výkon | LED 8 W |
| Délka | 400 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Světelný tok | 840 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 35 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
545 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 699 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 699 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Rab-71398 detail výrobku
| Výkon | LED 24 W |
| Délka | 550 mm |
| Šířka | 550 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Světelný tok | 1880 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
779 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 999 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 999 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
