Ellinor LED - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Stropní svítidla Ellinor jsou vhodná pro všechny, kteří hledají energeticky úsporné, ale zároveň elegantní a sofistikované svítidlo do své moderní domácnosti. Jsou vhodná do obývacích pokojů, ložnic i předsíní. Tato svítidla jsou vyrobena z kovu a plastu. Chromová základna s bílým stínidlem. |
|
| Barva | chrom-lesklý / bílá |
| Materiál | kov / plast |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-71380 detail výrobku
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | LED 24 W |
| Délka | 370 mm |
| Šířka | 220 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Světelný tok | 2300 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
779 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 999 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 999 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Rab-71381 detail výrobku
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | LED 24 W |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 330 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Světelný tok | 2020 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 15 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
779 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 999 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 999 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Rab-71382 detail výrobku
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
1 708 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 190 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 190 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
