Mica Track Svítidlo bílé 1xGU10 - 3okruhové - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Mil-389239 detail výrobku
|
MICA je moderní stropní svítidlo, které je k dispozici ve dvou verzích. První je klasické bodové svítidlo montované na strop nebo stěnu a druhé je kolejnicové 1 nebo 3fázové svítidlo montované do kolejnic. Díky svému klasickému tvaru se bude dobře vyjímat v každé místnosti. Model je k dispozici ve dvou barevných provedeních: černém a bílém. Osvětlení řady MICA je ideální pro kancelářské prostory a zasedací místnosti. Svítidla se pohybují na speciálně navržených kolejnicích, které lze v libovolné konfiguraci namontovat na strop konkrétní místnosti. Díky tomuto řešení lze osvětlenou plochu rychle přemístit na jiné místo, rozdělit místnost na oblasti a podle potřeby. Svítidla jsou vyrobena z vysoce kvalitního kovu a plastu. Na výrobek se vztahuje záruka 24 měsíců. Po uplynutí uvedené doby má uživatel možnost využít specializovaný servis společnosti. |
|
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,26 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,32 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 130 mm |
| POWER | 1xGU10 |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA (mm) | 210 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 22 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 7 |
| Hloubka (mm) | 90 mm |
| Hloubka balení (cm) | 95 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MICA |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø60 mm |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
281 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 312 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 312 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
