Mil-389239 - Mica Track Svítidlo bílé 1xGU10 - 3okruhové
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,26 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,32 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 130 mm |
| POWER | 1xGU10 |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA (mm) | 210 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 22 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 7 |
| Hloubka (mm) | 90 mm |
| Hloubka balení (cm) | 95 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MICA |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø60 mm |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
281 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 312 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 312 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
