TWIST BLACK GU10 - Koupelnová svítidla
Tkl-10575 detail výrobku
| TWIST Řada svítidel TWIST nabízí moderní a funkční řešení pro moderní interiéry. Tyto technické stropní bodovky jsou navrženy pro maximální flexibilitu a přesné osvětlení jakéhokoli prostoru. Jsou k dispozici ve dvou univerzálních barvách - bílé a černé - a vnesou do vašeho interiéru moderní nádech, který snadno zapadne do různých designových stylů. Svítidlo TWIST se vyznačuje pohyblivou hlavou, která umožňuje přesné nasměrování světelného paprsku. Je dokonalým řešením pro zvýraznění vybraných prvků interiéru a vytvoření jedinečné atmosféry v obývacích pokojích, jídelnách nebo kancelářích. Objevte rodinu svítidel TWIST a užívejte si osvětlení, které se přizpůsobí vašim potřebám a dodá interiéru jedinečný charakter. | |
| Materiál | kov |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Zdroj světla | GU10 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo|Nástěnné svítidlo |
| Barva rámu | BLACK |
| Materiál rámu | Hliník|ocel|sklo |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Styl lampy | Moderní |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| STUPEŇ OCHRANY | IP65 |
| Třída ochrany | 2 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 10W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Záruka výrobce | 2 roky |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Barva stínidla | BLACK |
| Vypínač napájení | NE |
| Délka lampy | 94 mm |
| šířka lampy | 94 mm |
| výška lampy | 125 mm |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Faktor RA | Nepoužije se |
| CRI | Nepoužije se |
| Délka krabice | 100 mm |
| Šířka krabice | 100 mm |
| Výška boxu | 135 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,52 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,558 kg |
| Životnost LED | Nepoužije se |
| Přední barva | BLACK |
Sklad dodavatel 796 ks, dodání 4-7 prac. dnů
Supercena
1 006 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 183 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 183 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
