LED žárovka 8W A60 E27 4000K - Žárovky MI
Mil-381862 detail výrobku
| Dekorativní žárovka s neutrální barvou 4000K. Hodnota světelného toku je 1055 lumenů. Tento model není vhodný pro použití se stmívačem. Žárovka je 8W led model nahrazující tradiční 70W žárovku se jmenovitým napájecím napětím 230 V. | |
| barva | - |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,028 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,043 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100ks |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1055lm |
| VÝŠKA (mm) | 108 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 11.9 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000h |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 22 |
| VOLTAGE | 230V |
| ÚHEL SVĚTLA | 290° |
| HMOTNOST BALENÍ | 5,7 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 6.3 |
| Hloubka balení (cm) | 6.3 |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 60 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| POWER | 8W |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | E |
| GWINT | E27 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| MATERIÁL | Sklo |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Skladem 6 ks - ihned k odeslání, dalších 79 ks - sklad dodavatel - 3-14 dnů.
Supercena
53 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 59 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 59 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
