Mil-381862 - LED žárovka 8W A60 E27 4000K
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| barva | - |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,028 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,043 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100ks |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1055lm |
| VÝŠKA (mm) | 108 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 11.9 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000h |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 22 |
| VOLTAGE | 230V |
| ÚHEL SVĚTLA | 290° |
| HMOTNOST BALENÍ | 5,7 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 6.3 |
| Hloubka balení (cm) | 6.3 |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 60 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| POWER | 8W |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | E |
| GWINT | E27 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| MATERIÁL | Sklo |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Skladem 6 ks - ihned k odeslání, dalších 79 ks - sklad dodavatel - 3-14 dnů.
Supercena
53 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 59 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 59 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
