LED žárovka 4W G45 E14 4000K - Žárovky MI
Mil-381700 detail výrobku
| Žárovka EKZF380 od této společnosti je dekorativní žárovka s velmi příjemnou teplou barvou, jejíž barevná teplota je 4000 K. Hodnota světelného toku se řadí na 400 lumenů. Tento model není vhodný pro použití se stmívačem. Žárovka je 4W led model nahrazující tradiční 24W žárovku se jmenovitým napájecím napětím 230 V. Vhodným začleněním do interiéru se může stát důležitým designovým prvkem. Ažurové, drátěné nebo průhledné stínidlo dokonale podtrhuje její neobvyklý vzhled, zatímco tónované sklo poskytuje atmosférické světlo. Na žárovku se vztahuje doživotní záruka výrobce. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100ks |
| KATALOG | 2023 |
| ÚHEL SVĚTLA | 330° |
| VÝSTUP SVĚTLA | 470 lm |
| POWER | 4W |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 5 |
| Hloubka balení (cm) | 5 |
| VÝŠKA (mm) | 74 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 9 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | E |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø45 mm |
| MATERIÁL | Sklo |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Skladem 8 ks - ihned k odeslání, dalších 100 ks - sklad dodavatel - 3-14 dnů.
Supercena
32 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 35 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 35 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
