Mil-381700 - LED žárovka 4W G45 E14 4000K
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100ks |
| KATALOG | 2023 |
| ÚHEL SVĚTLA | 330° |
| VÝSTUP SVĚTLA | 470 lm |
| POWER | 4W |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 5 |
| Hloubka balení (cm) | 5 |
| VÝŠKA (mm) | 74 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 9 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | E |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø45 mm |
| MATERIÁL | Sklo |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Skladem 8 ks - ihned k odeslání, dalších 100 ks - sklad dodavatel - 3-14 dnů.
Supercena
32 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 35 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 35 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
