Nástěnné svítidlo MILA 3xG9 - Stropní a nástěnná
Mil-379279 detail výrobku
| Kolekce MILA je skutečným klenotem ve světě moderního osvětlení. Její svítidla jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí spojit moderní design s elegancí, a to vše v harmonii bílé a černé barvy. Černé prvky svítidel kolekce MILA jim dodávají jedinečný charakter. Tato barva symbolizuje eleganci, modernost a sebevědomí. Kovové detaily dokonale ladí s černou barvou a vytvářejí minimalistický, a přesto mimořádně působivý design. Toto osvětlení nejen osvětlí místnost, ale také jí dodá individualitu a styl. MILA je kolekce, která nabízí různé varianty počtu světelných zdrojů - 3xG9, 12xG9 a 10xG9, čímž se přizpůsobí vašim potřebám a požadavkům. Ať už si vyberete kterékoli svítidlo, můžete si být jisti, že každé z nich je vyrobeno s maximální péčí, z kovu a skla, což zaručuje jejich trvanlivost a funkčnost. Pokud jsou vaše interiéry zařízeny v bílé a černé barvě, lampy z kolekce MILA budou dokonalým doplňkem jejich uspořádání. Jejich černá barva dokonale ladí s bílou a vytváří harmonický celek, který vyzařuje modernost a eleganci. Toto osvětlení prostor nejen rozzáří, ale také podtrhne jeho jedinečný charakter. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,8 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,6 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 118/98 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 120/100 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 18 |
| Hloubka (mm) | 190 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 231 mm |
| NOVINKY | 24 |
| Hloubka balení (cm) | 27 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 3 |
| VÝŠKA (mm) | 320 mm |
| POWER | 3xG9 max 9W LED |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 45 |
| barva | BLACK |
| GWINT | G9 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + SKLO |
| LAMP FAMILY | MILA |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | N/D |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodavatel 21 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
1 586 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 762 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 762 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
