Mil-379279 - Nástěnné svítidlo MILA 3xG9
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,8 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,6 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 118/98 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 120/100 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 18 |
| Hloubka (mm) | 190 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 231 mm |
| NOVINKY | 24 |
| Hloubka balení (cm) | 27 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 3 |
| VÝŠKA (mm) | 320 mm |
| POWER | 3xG9 max 9W LED |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 45 |
| barva | BLACK |
| GWINT | G9 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + SKLO |
| LAMP FAMILY | MILA |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | N/D |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodavatel 21 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
1 586 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 762 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 762 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
