SOVÍ ZÁVĚSNÁ LAMPA 1XE14 VEDLA - Dětská svítidla
Mil-375832 detail výrobku
|
"Závěsné svítidlo OWL 243 má od výrobce přiřazeno krytí IP20. Tento model je vyroben z vysoce kvalitního plastu. Výrobek má jeden světelný bod LED. Příkon tohoto modelu se řadí na 10 W, což odpovídá žárovkovému světelnému zdroji o výkonu 55 W. Jas světla a teplota barvy závisí na použité žárovce. U tohoto modelu je použit závit E14. Výška této lampy včetně závěsu je 80 cm a její šířka je 15 cm. Model OWL 243 je originální závěsná lampa, která se skvěle hodí do dětského pokoje. Kulové svítidlo ve tvaru sovy sedící na větvi potěší malé milovníky zvířat. Neutrální odstíny hnědé a béžové se budou skvěle hodit k doplňkům v podobných tónech. Lampu lze kombinovat s dalšími modely z kolekce OWL. Na svítidlo OWL 243 se vztahuje dvouletá záruka výrobce. " |
|
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E14 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,41 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,53 kg |
| POČET ZBRANÍ | 1 |
| Hloubka (mm) | 135 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 135 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 150 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 150 mm |
| Hloubka balení (cm) | 16 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 16 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 22 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-900 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 6,00 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 8ks |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| barva | MULTIKOLOR |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| LAMP FAMILY | OWL |
| MATERIÁL | Plastové |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
473 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 525 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 525 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
