Mil-375832 - SOVÍ ZÁVĚSNÁ LAMPA 1XE14 VEDLA
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E14 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,41 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,53 kg |
| POČET ZBRANÍ | 1 |
| Hloubka (mm) | 135 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 135 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 150 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 150 mm |
| Hloubka balení (cm) | 16 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 16 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 22 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-900 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 6,00 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 8ks |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| barva | MULTIKOLOR |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| LAMP FAMILY | OWL |
| MATERIÁL | Plastové |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
473 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 525 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 525 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
