NEW TRIA® 155 DOUBLE LED-Modul 2700K 38° fáz. stmív černá - Podhledová svítidla
Sch-LI1008005- detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 13.60 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 50.00 mm |
| Šířka | 50.00 mm |
| Výška | 40.00 mm |
| Průměr | 50 mm |
| Světelný tok | 1220 lm |
| Životnost LED | 50000 h |
| Vyzařovací úhel | 38 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Supercena
1 840 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 359 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 359 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
