LL-GPC-35-700 - GPC-35-700 700mA 34W 9-48V IP67 napájení
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| • Pevné napětí • Univerzální rozsah vstupního napětí • Bezpečnost: zkrat / Přepětí / Přepětí • Chlazení volným tokem • Zkouška při plném zatížení • 2. třída ochrany, 2. třída výkonu podle UL1310 • stupeň ochrany IP67 GLP splňují nejvyšší požadavky Evropské unie na elektromagnetickou kompatibilitu (EMC). Mají osvědčení CE a RoHS. | |
| Provozní teplota | `-30 ÷ 70 |
| Jmenovitý proud | 700mA |
| Váhy | 230g |
| Výstupní napětí | 9-48 V |
| Rozsah vstupního napětí | 47 ~ 63Hz |
| Jmenovité napětí | 48V |
| Tolerance napětí | -/+5.0% |
| Vlhkost okolí | 20 ~ 90% RH without condensation |
| Šířka | 32 mm |
| Výška | 28 mm |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
381 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
