Azd-AZ5870 - Bubbles AZZ 2
Obrázek samostatného produktu není k dispozici.
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobrazit celou sadu
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobrazit celou sadu
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
3x průměr 10cm, 3x průměr 12cm, 2x průměr 15cm, 2x průměr 18cm. 10x objímka se závitem G9. Doporučuje se použití pouze LED žárovek. |
|
|
Sestavte si originální závěsné svítidlo do vašeho interiéru. Kovová základna ve tvaru kruhu se prodává zvlášť, ve třech barevných kombinacích, k ní si vyberete také barvu skleněných stínidel v různých velikostech. |
|
| Barva | zlatá |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 10x6 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 530 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
Pro cenu prosím volejte na 777 084141 a nebo pište na náš e-mail info@svitidla.com
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
