Bubbles AZZ 3 - Kuchyňská svítidla
|
Sestavte si originální závěsné svítidlo do vašeho interiéru. Kovová základna se prodává zvlášť, ve třech barevných kombinacích, k ní si vyberete také barvu skleněných stínidel v různých velikostech. |
|
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ5866 NOVINKA detail výrobku
| Barva | černá |
| Objímka | G9 |
| Výkon | 10x6 W |
| Délka | 1200 mm |
| Výška | 1000-1500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ5868 NOVINKA detail výrobku
| Barva | zlatá |
| Objímka | G9 |
| Výkon | 10x6 W |
| Délka | 1200 mm |
| Výška | 1000-1500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ5867 NOVINKA detail výrobku
| Barva | bílá |
| Objímka | G9 |
| Výkon | 10x6 W |
| Délka | 1200 mm |
| Výška | 1000-1500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ5872 NOVINKA detail výrobku
|
Pro variantu s 10 žárovkami |
|
| Barva | čirá |
| Záruka | 3 roky |
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Azd-AZ5873 NOVINKA detail výrobku
|
Pro variantu s 10 žárovkami |
|
| Barva | kouřová |
| Záruka | 3 roky |
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. Azd-AZ6454 NOVINKA detail výrobku
|
Pro variantu s 10 žárovkami |
|
| Barva | jantar |
| Záruka | 3 roky |
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
