Pau-94249 - Venkovní solární stojací svítidlo Ryse antracit pohybové čidlo 3000K 100lm - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | antracit |
| Materiál | plast / kov |
| Barva světla | 3000 K |
| Senzor | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Materiál doplňkový | kov |
| Hloubka | 194 mm |
| Světelný tok | 30 lm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 371 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 804 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 804 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
