Venkovní solární stojací svítidlo Ryse antracit pohybové čidlo 3000K 100lm - PAULMANN - Zahradní svítidla
Pau-94249 detail výrobku
| Barva | antracit |
| Materiál | plast / kov |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | 1,2 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 154 mm |
| Výška | 796 mm |
| Hloubka | 194 mm |
| Světelný tok | 30 lm |
| Včetně zdroje | |
| Senzor | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Materiál doplňkový | kov |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 371 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 804 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 804 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
