Pau-94210 - Mobile stolní lampa Clutch IP44 matný chrom stmívatelné, na baterie - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| S vypínačem | |
| Barva | šedá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 0 V |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Průměr | 85 mm |
| Světelný tok | 96 lm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
818 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 076 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 076 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
