Mobile stolní lampa Clutch IP44 matný chrom stmívatelné, na baterie - PAULMANN - Zahradní svítidla
Pau-94210 detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | šedá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 6 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 120 mm |
| Průměr | 85 mm |
| Světelný tok | 96 lm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Typ světelného zdroje | LED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
818 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 076 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 076 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
