Pau-93917 - Plug&Shine zemní přisazené svítidlo IP67 2x3W 24V antracit - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | antracit |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Třída ochrany | III |
| Rozměry v mm | 155 |
| Úhel záření | 180° |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 3W |
| Stmívatelné | ano |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Plug & Shine |
| Světelný tok | 240 lm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 456 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 232 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 232 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
