Plug&Shine zemní přisazené svítidlo IP67 2x3W 24V antracit - PAULMANN - Zahradní svítidla
Pau-93917 detail výrobku
| Barva | antracit |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 24 V |
| Výkon | 6 W |
| IP krytí | 67 |
| Délka | 155 mm |
| Průměr | 193 mm |
| Světelný tok | 240 lm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | III |
| Rozměry v mm | 155 |
| Úhel záření | 180° |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 3W |
| Stmívatelné | ano |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Plug & Shine |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 456 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 232 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 232 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
