Pau-71195 - LED pásek solární vč. dálkový ovladač 10m IP44 3,2W 28lm/m 60 LEDs/m 3000K - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Světelný senzor | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 20000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 3,2W |
| Kolekce | Solar LED Strip |
| Světelný tok | 275 lm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 238 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 629 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 629 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
