LED pásek solární vč. dálkový ovladač 10m IP44 3,2W 28lm/m 60 LEDs/m 3000K - PAULMANN - Zahradní svítidla
Pau-71195 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | 3,2 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 10000 mm |
| Šířka | 106 mm |
| Výška | 179 mm |
| Hloubka | 26 mm |
| Světelný tok | 275 lm |
| Včetně zdroje | |
| Světelný senzor | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 20000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 3,2W |
| Kolekce | Solar LED Strip |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 238 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 629 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 629 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
