Pau-70552 - MaxLED 1000 Stripe s krytím 2,5m 28,8W 2.700K 144 LED ochranný kryt - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | stříbrná |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 0 V |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 28,8W |
| Kolekce | MaxLED 1000 |
| Světelný tok | 2200 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 017 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 338 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 338 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
