MaxLED 1000 Stripe s krytím 2,5m 28,8W 2.700K 144 LED ochranný kryt - PAULMANN - LED pásky
Pau-70552 detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 25,5 W |
| Délka | 2500 mm |
| Výška | 4 mm |
| Hloubka | 12.5 mm |
| Světelný tok | 2200 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 28,8W |
| Kolekce | MaxLED 1000 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 017 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 338 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 338 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
