Pau-50121 - URail středové napájení 227x196mm max. 300W bílá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Třída ochrany | I |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Kolekce | URail |
| Výkon | 300 W |
| Šířka | 227 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hloubka | 196 mm |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 589 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 407 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 407 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
