URail středové napájení 227x196mm max. 300W bílá - PAULMANN - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Pau-50121 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 300 W |
| Šířka | 227 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hloubka | 196 mm |
| Třída ochrany | I |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Kolekce | URail |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 589 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 407 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 407 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
