Mil-415528 - Plafond Nemo Black 11W LED
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,141 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,55 kg |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1100lm |
| POWER | 11W LED |
| ÚHEL SVĚTLA | 180° |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000h |
| NOVINKY | 26 |
| Hloubka (mm) | 260 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 260 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 30 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 30.3 |
| VÝŠKA (mm) | 57 mm |
| Hloubka balení (cm) | 6.5 |
| CRI [RA] | 80 |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | NEMO |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F - PCB78163 |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
387 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 430 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 430 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
